mbyllet per 20 sekonda ose kliko X
mbyllet per 20 sekonda ose kliko X
elisi-1-21-pyetje

Elis Kuçi; Nishanet e një gruaje

  Nuk është  titull kënge, as poezi…është ai tipar që gazetari dhe zëdhënësi i Këshillit të Lartë të Drejtësisë e konsideron si nga më s…

skop-1

Horoskopi, 19 shkurt 2017

Dashi 21/3 – 20/4 Disa persona do mundohen t’ua prishin harmoninë në çift gjatë kësaj dite, por dashuria që ju keni për njeri…

auto_llampa1486718834
Ide si të ndriçoni dhomën tuaj

Çdo dhomë ka nevojë për ndriçim. E pse të mos e bëni këtë më interesante dhe të personifikuar duke shfrytëzuar gjërat që keni në shtëpi. Realizoni …

auto_1-50-1-780x4391487105233
Të mos gjykosh të tjerët!

Përgjatë jetës gjithmonë duhet të gjykojmë të tjerët, t’i vlerësojmë, të vendosim nëse mund t’u besojmë atyre. Por, a ka ndonjë kriter që mund ta n…